Vestigingen

Sikkens Paint Center goed bereikbaar...

Met onze 7 vestigingen in Amersfoort, Apeldoorn, Ede, Harderwijk, Kampen, Lelystad en Veenendaal in Midden-Nederland/Veluwe goed bereikbaar. Onze locaties liggen vlakbij de snelweg zodat u snel op de vestiging kunt zijn.

Kom gerust langs voor een korte kennismaking met een lekker kopje koffie!


Amersfoort

Nijverheidsweg Noord 132
3812 PN AMERSFOORT

033 465 22 36
amersfoort@sikkenspaintcenter.nl

Uw vertegenwoordiger

Roland Bouw
06 54 24 07 29
rolandbouw@sikkenspaintcenter.nl

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
7.00 - 16.30 uur

Apeldoorn

Laan van de Leeuw 22
7324 BD APELDOORN

055 538 04 80
apeldoorn@sikkenspaintcenter.nl

Uw vertegenwoordiger

Marko Hakkert
06 12 97 82 66
markohakkert@sikkenspaintcenter.nl

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
7.30 - 16.30 uur

Ede

Galvanistraat 40
6716 AE EDE

0318 63 73 71
ede.galvanistraat@sikkenspaintcenter.nl

Uw vertegenwoordiger

Roland Bouw
06 54 24 07 29
rolandbouw@sikkenspaintcenter.nl

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
7.00 - 16.30 uur


Lelystad

Apolloweg 6
8239 DA LELYSTAD

0320 26 17 18
lelystad@sikkenspaintcenter.nl

Uw vertegenwoordiger

Dinant Pruis
06 13 13 53 34
dinantpruis@sikkenspaintcenter.nl

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
7.30 - 16.30 uur

Harderwijk

Pascalstraat 5
3846 AL HARDERWIJK

0341 74 00 00
harderwijk@sikkenspaintcenter.nl

Uw vertegenwoordiger

Dinant Pruis
06 13 13 53 34
dinantpruis@sikkenspaintcenter.nl

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
7.30 - 16.30 uur

Kampen

Eckertstraat 29a
8263 CB KAMPEN

038 333 79 15
kampen@sikkenspaintcenter.nl

Uw vertegenwoordiger

Dinant Pruis
06 13 13 53 34
dinantpruis@sikkenspaintcenter.nl

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
7.30 - 16.30 uur


Veenendaal

Kernreactorstraat 15F
3909 LG VEENENDAAL

0318 26 10 49
veenendaal@sikkenspaintcenter.nl

Uw vertegenwoordiger

Marko Hakkert
06 12 97 82 66
markohakkert@sikkenspaintcenter.nl

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
7.00 - 16.30 uur